Geriems dalykam reikia laiko

Mūsų jausmams ir pojūčiams reikia „prisirpti”. Išlaukti momento, kai didžiausią malonumą norisi nuraškyti nei per anksti, nei per vėlai. Pačiu laiku, savo laiku. Mūsų meistriškai sukurtiems desertams ir tortams reikia ilgų valandų darbo, įkvėpimo, kruopštumo ir menininko gyslelės. „Prisirpom” tortams naudojamos tik natūralios, tikros, gerai prisirpę uogos, kiti natūralūs produktai, todėl jie tokie nepaprastai skanūs, nuoširdūs ir tikri. Tiek juos gaminti, tiek ir ragauti, reikia lėtai, besimėgaujant, su pirmu kąsniu besiruošiant sugerti svaiginančiai saldų, ir kartu lengvą ir gaivų, „prisirpusį” kiekvieno kąsnelio skonį…

+ 0

Nemokamas
pristaymas

Kolkas tik Vilniaus mieste

0

Atsiėmimo
vietos

POM viešnagėje Benedikto turguje ir gamybos padalinyje

0

Kavinė
paskanauti

POM viešnagėje Balkone, Lietuvos rusų dramos teatre

Prisirpom - tikrų desertų desertinė

Tam, kad prisirptų sultingas vaisius, ar uoga, reikia giliai įsigeriančios šilumos, gal net karščio… ir viską persmelkiančios saulės šviesos, pavirstančiu į sirupu varvančias natūralių uogų sultis ant ką tik iškepto biskvito, ar karamelės saldumo torto pagrindo… Ir visai nesvarbu, ar tai kuris nors rausvai avietinis grožis, miško samanomis kvepiančios mėlynės, tolimų kraštų besiilgintis pasifloras, ar išdidus Napoleonas…Nemažas gabalėlis tikro, natūralaus, burnoje tirpstančio torto, gali pakeisti požiūrį į gyvenimą, ar bent jau tą dieną.

Diena tampa lyg viena tų saulėtų vasaros dienų, su saulėje įšilusiomis, ką tik prisirpusiomis serbentų kekėmis prie sodybos tvoros, ar sirupu varvančiais, prisirpusiais vasaros vakarų kaime saulėlydžiais. Tokie gali būti desertai… „Prisirpom” leis pajusti, kaip grįžta gyvenimo skonis, kvapai ir spalvos, viskas aplink tarsi užsilieja kvepiančių uogų sirupu ir pasidengia puraus kremo pusnimis. Tada norisi ištarti – „…prisirpom”.

Pom laiškai

Prenumeruokite ir gaukite - 10% nuolaida!

Natūralūs desertai gimę karantino metu atšventė antruosius saldžius Naujuosius metus

Šių metų šventinis periodas prabėgo mums įprastu ritmu – dovanų pirkimas, draugų ir artimųjų lankymas,  bendri šventiniai pietūs ar vakarienės namuose, kavinėse bei restoranuose. COVID-19 pandemijos šiame kontekste nebesinori ir prisiminti, nors prieš pora metų situacija buvo visiškai kitokia. Bene labiausiai pandemija maitinimo sektorių, kuriame savo kelią buvo pradėjęs eiti „Prisirpom“ kolektyvas. Kryptį teko koreguoti.

„Išvežamieji banketai, dienos pietūs – tai buvo mūsų pagrindinė ir sėkmingai spėjusi įsibėgėti veikla. Deja, bet su pandemija atėjo ir blogos žinios, kad šią veiklą turime stabdyti,“ – prisimena „Prisirpom“ vadovė Rasa Tamošiūnaitė. „Situacija tikrai buvo nepavydėtina, o sprendimas, kurį mes patys sau įvardijome, kaip bandymą griebtis šiaudo, atėjo bendrų pokalbių su kolektyvu metu. Tiesiog sėdome galvoti, ką galime padaryti, kad išlaikytumėme savo kolektyvą ir nepamestumėme mums visiems patinkančios maisto gamybos veiklos. Taip gimė idėja pradėti gaminti natūralius desertus, kurie pandemijos metu bent kiek prasaldintų apkartusią kasdienybę“, – pasakoja R. Tamošiūnaitė. 

 

Nuo kepsnio iki kremo

„Mūsų kolektyvo transformacija buvo kardinali,“ – šypsosi Rasa, prisimindama pirmąsias pandemijos laikotarpio dienas. „Pagrindinis šefas, kuris gamindavo nepriekaištingus steikus, padėjo kurti desertų receptus ir plakti kremą „Napoleonui“, žmonės, kurie gamindavo vieno kąsnio užkandžius sėdo į automobilius ir pradėjo išvežioti užsakymus. Mūsų gamybos cechas visiškai transformavosi į kasdien kepamų sausainių, pyragų ir tortų artelę. Didžiulis noras neišbarstyti surinkto šaunaus kolektyvo ir neužsidaryti namuose be veiklos, išaugo į labai gražų „Prisirpom“ projektą, kuriam pagreičio suteikė ir pirmieji teigiami mūsų klientų atsiliepimai. O tai yra pati geriausia motyvacija, dėl kurios jau pora metų tęsiame pradėtą desertų gamybos veiklą“ – sako įmonės vadovė.       

Išsikėlėme sąlygą kokybei nedaryti jokių kompromisų

„Prisirpom“ desertų asortimente ne vien lietuviams įprasti kepiniai, tokie kaip sviestiniai riestainiai, keksai, cinamoniniai sausainiai ar bulvytės, bet ir Italijos, Prancūzijos konditerija – eklerai, kanoliai, tiramisu – gaminama pagal autentiškus receptus. „Turime prisipažinti, kad pirmuosius gaminius pradėjome gaminti itin nedrąsiai, nes kaip jau minėjau, nebuvome desertus gaminantis kolektyvas. Bet sausainis po sausainio, pyragas po pyrago, ir įsibėgėjome iki vienetinių desertų bei tortų gamybos. Mes esame kūrybiški maksimalistai, kurie daug eksperimentuoja, kol išgauna tą gaminio skonį ir išvaizdą, kuri atsiduria ant mūsų desertų mėgėjų stalo“ – teigia R. Tamošiūnaitė. Paklausta, kokia yra didžiausia šios desertų istorijos sėkmės paslaptis atsako, kad tai sau išsikelta sąlyga nedaryti jokių kompromisų gaminių kokybei.

„Esame tai, ką valgome,“ – įsitikinusi Rasa. „Mes nemokame ir nenorime gaminti daug, bet prastos kokybės desertų. Mes „kaifuojame“ nuo to, kad atradome savo klientus, o jie atrado mus už tai, kad mūsų desertų skonis yra tikras, o produktai, iš kurių juos gaminame – natūralūs. Mes nevalgome šokolado skonio tortų ar sviestinių sausainių, kuriuose vietoj sviesto yra naudojamas visai ne sviestas. Nevalgome patys, negaminame to ir savo klientams. Ir visiškas mitas, jog pas mus vis dar labai mažai žmonių, vertinančių tikros uogos, natūralaus sviesto, naminio kremo ar kasdien kepamo biskvito skonį. Netiesa, nes tų, kurie sau ar kitiems dovanoja mažiau, bet kokybiškų skonių, tikrai yra“ – atvirauja „Prisirpom“ vadovė.

 

Tvari pakuotė ne paskutinėje vietoje

„Saikingesnio kokybiškų produktų vartojimo ir tvarumo svarbos suvokimas pas mus atėjo labai natūraliai“ – sako R. Tamošiūnaitė. „Labai džiaugiuosi, kad matydami A matome ir B. Mes patys esame ne tik vartotojai, bet ir gamintojai, kurie negali negalvoti apie verslo daromą įtaką žmonėms ir gamtai. Turime daryti sprendimus, kurie nebūtų žalingi aplinkai, bet tuo pačiu ir užtikrintų pelningą įmonės veiklą. Maistą vartojame kasdien, desertus perkame rečiau, bet tikrai kur kas dažniau nei kartą per mėnesį. Ir dar kartą norėčiau pabrėžti, kad mūsų tikslas yra gaminti mažiau, bet kokybiškų produktų, kurie nebūtų išmesti nesuvartoti dėl to, kad jų nusipirkome per daug, ar dėl to, kad jie neskanūs. Norime tikėti, kad mūsų klientas neišmeta mūsų atsakingai ir su meile gaminamų desertų“ – juokiasi Rasa.

„Nemažiau svarbu yra ir pakuotės, kurios yra neatskiriama mūsų gaminio dalis. Praėjusiais metais daug dėmesio skyrėme ne tik „Prisirpom“ prekinio ženklo pardavimų plėtrai, bet ir tvarumui – desertus pradėjome pakuoti į aplinkai draugiškas pakuotes, ant kurių dugno esantis užrašas mums primena, kad turime atsakingai ir tinkamai tvarkyti savo atliekas. Tiesiog neterškime nei savo organizmo, nei gamtos“ – pokalbį užbaigia „Prisirpom“ vadovė.